Czy już wiesz ?

Ile zyskasz dzięki naszym rozwiązaniom?
Dlaczego warto mieć własnego prawnika?
Czy samochód firmowy może Cię mniej kosztować?


    
Potrzeby osobiste, życiowe, rodzinne naszych Klientów są bardzo zróżnicowane, dlatego nasza oferta jest nie tylko szeroka, ale też różnorodna.
Oferujemy dostęp do produktów finansowych długo i krótkoterminowych, do inwestycji alternatywnych, produktów z gwarancją i innych. Część z z nich jest doskonałym uzupełnieniem tradycyjnych produktów finansowych, część może działać jako samodzielne produkty finansowe.

     Długoterminowe produkty inwestycyjne umożliwiają korzystanie z nich w terminie od 10 do 30 lat. Dla niektórych Klientów to zbyt długi okres czasu żeby inwestować, inni Klienci wręcz szukają takich inwestycji przede wszystkim ze względów podatkowych,  majątkowych, czy też ze względu na inne przewidywane korzyści..

     Wiele z inwestycji krótkoterminowych może zabezpieczać pieniądze i inne aktywa Klientów, oferując dodatkowo szansę potencjalnie wyższego zysku niż w tradycyjnych rozwiązaniach np. lokatach bankowych. Mogą również zapewniać gwarancję zysku i jednocześnie zmniejszać ryzyko wszystkich inwestycji naszych Klientów.

Klienci mają możliwość realizacji celów inwestycyjnych przy udziale specjalnie dobranych produktów finansowych. Często jednak oprócz rozwiązań finansowych, oczekują również rozwiązań i pomocy prawnej.
Produkty ochrony prawnej dla rodziny oraz firmy to doskonałe często niezbędne uzupełnienie planów finansowych. Specjalny dobór usług i produktów sprawia ,że każda osoba znajdzie coś interesującego dla siebie w naszej ofercie.

      Oferujemy również dostęp do kredytów inwestycyjnych dla firm. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy, a nasi specjaliści przeanalizują istniejące możliwości i dobiorą optymalne rozwiązanie.
Wprowadziliśmy również usługę przeznaczoną dla Klientów indywidualnych posiadających kredyt i szukających sposobu na wcześniejszą spłatę, konsolidację. Oferujemy również pomoc w analizie istniejącego problemu kredytowego oraz doborze rozwiązania, które polepszy sytuację finansową Klienta.

     W wyniku zmian potrzeb Klienta, na polskim rynku pojawiła się, funkcjonująca już od wielu lat w Europie Zachodniej instytucja prawnika rodzinnego. Jest to osoba do której w wielu przypadkach wykonuje się pierwszy telefon, gdy pojawiają się problemy z mieszkaniem, domem, samochodem, a bariera biurokratyczna zdaje się nie do pokonania lub na jej pokonanie klient nie ma czasu. W Polsce temat jest zwykle zaniedbywany z różnych powodów, zwykle finansowych.
Podobna sytuacja zachodzi wśród osób prowadzących własne firmy, w natłoku codziennych zdarzeń często zapominają o tak ważnym temacie jak obsługa prawna własnej firmy. Usługa taka jest oferowana przez wiele różnych kancelarii prawnych, jednak produkt ochrony prawnej firmy który proponujemy ma wiele różnych wariantów i cech pozwalających dobrać sposób działania do potrzeb konkretnej firmy.

   Ważny i pokaźny koszt w każdej firmie stanowi zakup paliw. Wychodząc na przeciw tym potrzebom naszych Klientów, oszczędzając ich czas i upraszczając procedury - wprowadziliśmy do naszej oferty produkt znacznie usprawniający gospodarkę paliwową oraz obniżający jej koszty w firmie.


     Zawsze, przed podjęciem decyzji, każdy Klient otrzymuje komplet dokumentacji oraz informacji o danym produkcie. Dzięki indywidualnemu podejściu do Klienta nasza oferta daje możliwość przetestowania części produktów przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Przekazanie informacji odnośnie naszych produktów odbywa się podczas indywidualnych spotkań z naszymi konsultantami, oraz na organizowanych przez naszą firmę spotkaniach i szkoleniach.

Zapraszamy osoby szukające indywidualnego podejścia do swoich potrzeb, do zapoznania się z ogólnymi informacjami na witrynie, a następnie do kontaktu z naszymi specjalistami.